Obsługa prawna firm i prawo pracy

OBSŁUGA PRAWNA FIRM

Zakres usług świadczonych przez kancelarię obejmuje kompleksową obsługę prawną firm – jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek osobowych i kapitałowych. Oferujemy zarówno jednorazowe wsparcie jak i stałą współpracę. Obsługujemy startupy oraz dojrzałe firmy.

Zakres usług świadczonych na rzecz przedsiębiorców to m.in. porady prawne (w tym: w siedzibie klienta, online i telefoniczne), sporządzanie pism
i opinii prawnych, sporządzanie i weryfikacja umów, obsługa organów spółek, windykacja należności, udział w negocjacjach, prowadzenie sporów sądowych i inne.

Kancelaria oferuje zewnętrzną obsługę prawną oraz współpracę z dyżurami w siedzibie klienta.

Możliwe jest rozliczenie od sprawy, za poradę, w formie ryczałtu oraz godzinowe.

DLACZEGO WARTO?

Powierzenie spraw firmowych radcy prawnemu to przede wszystkim zapewnienie swojemu biznesowi i sobie bezpieczeństwa. Podpisywanie umów bez znajomości konsekwencji prawnych zapisów w nich zawartych lub liczenie na to, że zawsze sprawy będą układać się po naszej myśli, to prosta droga do kłopotów.

Radca prawny zweryfikuje umowę, którą chcesz zawrzeć, odzyska pieniądze z niezapłaconych faktur
i wesprze Cię w negocjacjach biznesowych. Wytłumaczy obowiązujące przepisy, pomoże dokonać zmian w spółce i obroni Twoje interesy przed sądem.

Możesz skorzystać z różnych form wsparcia, zdecydować się na pojedynczą poradę lub długoterminową współpracę. 

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?

Na początkowym etapie współpracy Twój zysk to przede wszystkim spokój i pewność, że powierzasz swoje sprawy profesjonaliście.
Z czasem, gdy wygrasz sprawę w sądzie lub dotrze do Ciebie, ile mogłeś stracić przez niekorzystną umowę, dostrzeżesz, ile
w rzeczywistości warte jest wsparcie radcy prawnego.

OD CZEGO ZACZĄĆ?

Odezwij się do nas, powiedz jaki zakres usług Cię interesuje, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.PRAWO PRACY

Kancelaria świadczy pomoc prawną z zakresu prawa pracy zarówno dla pracowników jak i pracodawców.

Pomożemy Ci wyjaśnić wszelkie wątpliwości, przygotujemy odpowiednie dokumenty, poprowadzimy sprawę sądową na każdym etapie postępowania lub na Twoje życzenie, podejmiemy kroki zmierzające do zawarcia ugody.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI