Założyciel

RADCA PRAWNY BARBARA MURAWSKA

Szanowni Państwo,

Nazywam się Barbara Murawska i jestem Radcą Prawnym przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, wpisaną na listę radców prawnych OIRP Warszawa pod numerem WA-15637. 

Wykształcenie zdobyłam w ramach studiów prawniczych na Uniwersytecie Wrocławskim a także kończąc studia podyplomowe zawodu mediatora
w ramach tej samej uczelni.

Doświadczenie zawodowe uzyskałam współpracując z przedsiębiorcami, organizacjami oraz kancelariami adwokackimi i radcowskimi, poruszając się głownie w obszarze prawa cywilnego i dziedzin związanych z obsługą podmiotów gospodarczych oraz prowadząc mediacje. 

Od 2019 r. zajmuję się głównie obsługą prawną przedsiębiorstw.  Dotychczas współpracowałam m.in. przy obsłudze prawnej Spółek Skarbu Państwa, byłam prawnikiem in-house w utytułowanej kancelarii zajmującej się obsługą prawną największych przedsiębiorstw w Polsce (m.in. branża energetyczna i telekomunikacja) oraz banków a także świaczyłam usługi prawne, jako radca prawny in-house dla największego inkubatora przedsiębiorczości w Europie Środkowo-Wschodniej.

Z zamiłowania zajmuję się również prawem rodzinnym.

 

Pomimo zdobytego już doświadczenia i tytułu zawodowego nieustannie pracuję nad poszerzaniem swojej wiedzy i kompetencji. Regularnie uczestniczę w szkoleniach zawodowych, dbam o rozwój osobisty i stałe podnoszenie jakości świadczonych usług.

Moim priorytetem jest budowanie relacji z klientem, opartej na wzajemnym zaufaniu. Każda  sprawa jest dla mnie ważna i do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny. W sprawach rodzinnych kładę nacisk na zapewnienie klientowi nie tylko profesjonalnej pomocy prawnej ale i rzeczywistego wsparcia.

Zapraszam do współpracy.

r.pr. Barbara Murawska