Porady Online

PORADY ONLINE

Jeżeli chcesz skorzystać z porady prawnej online lub zlecić usługę możesz:

a) Użyć zakładki KONTAKT lub skierować zapytanie na adres email kancelarii.

W CIĄGU DOBY (w dni robocze) otrzymasz odpowiedź zwrotną z proponowanym wynagrodzeniem za daną usługę. Zależne ono będzie od stopnia skomplikowania zadanego pytania lub zleconej usługi (np. sporządzenia wzoru umowy).

W przypadku akceptacji zaproponowanego wynagrodzenia dokonaj wpłaty uzgodnionej kwoty przelewem tradycyjnym na adres kancelarii lub blikiem na numer telefonu +48 791 190 502. Koniecznie przekaż kancelarii dane do faktury – dane firmy lub imię, nazwisko i adres
w przypadku osoby fizycznej.

Odpowiedź na zapytanie udzielana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty – w terminie maksymalnym do 48 godzin (w dni robocze). Termin ten może ulec zmianom w przypadku zawiłego charakteru sprawy, zlecenia sporządzenia pisma bądź z powodu przesłania przez Klienta dodatkowych dokumentów lub informacji koniecznych do udzielenia porady. W takim przypadku kancelaria każdorazowo poinformuje
o możliwym, najszybszym terminie wykonania usługi. Klient otrzymuje wynik pracy kancelarii na wskazany przez siebie adres mailowy.

b) Umówić się na poradę online w formie konsultacji pośrednictwem Messenger, Skype, Whats’ap lub innego, dogodnego dla klienta komunikatora pozwalającego na rozmowę online.

Rozmowa online odbywa się po przedpłacie na rachunek bankowy kancelarii.

ILE KOSZTUJE PORADA ONLINE?