Prawo rodzinne

Kancelaria oferuje pomoc prawną w sprawach rodzinnych. Są to np. sprawy o rozwód, alimenty, władzę nad dzieckiem, kontakty, podział majątku a także wnioski do sądu np. o wyrażenie zgody na wydanie paszportu dla małoletniego.

Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozwodem
i innymi sprawami rodzinnymi. Oferujemy pomoc na każdym etapie sprawy jak również doradztwo w czasie, w którym dopiero zastanawiasz się nad wytoczeniem powództwa. Podpowiemy jak się przygotować, jakie mogą być konsekwencje podjętych decyzji, wyjaśnimy jak będzie przebiegać postępowanie. Pomagamy w gromadzeniu materiału dowodowego.

Na życzenie klientów prowadzimy mediacje, sporządzamy ugody oraz porozumienia rodzicielskie. W przypadku zgody stron przygotowujemy sprawy tak aby zostały one załatwione jak najszybciej, przed sądem lub jeżeli jest taka możliwość, poza salą sądową. 

Sprawy rodzinne traktujemy w sposób szczególny. Zdajemy sobie sprawę, że są to postępowania często bardzo trudne emocjonalnie dla stron. Kancelaria zapewnia realne wsparcie oraz nie tylko profesjonalne, ale i empatyczne podejście do klienta.

Współpracujemy z agencją detektywistyczną oraz psychologiem i psychoterapeutą.